Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jerycho rozancowe:19-25.01: wspolna modlitwa wspolnoty

Jerycho rozancowe:19-25.01: wspolna modlitwa wspolnoty 2018/01/13 11:15 #126

od 19 stycznia do 25 stycznia (przez tydizen 24 godziny na dobe) modlimy sie Różancem Swietym o Boze Milosierdzie dla ŚP Henia i otaczamy modlitwą Jego siostre- Ele z grupy 33- z duszpasterstwa osób stanu wolnego( uwielbiajac i dziekujac Bogu za dar zycia i prosząc o potrzebne łaski i zdrowie, zgodne z wolą Bożą)

staramy sie modlic 30 minut w wybranym przez siebie dniu i godzinie (moze to byc codziennie moze to byc jeden raz w caly okresie modlitwy, w zaleznosci od siły i możliwości), tabelka z informacja o wolnych godzinach (adres internetowy u łączników lub u mnie, jesli chcesz dolaczyc- prosze o kontakt) ułatwia nam wpisywanie sie w wybrane godziny by widziec gdzie jeszcze modlitwy brakuje...

Prosbe o modlitwe prosze przekazac znajomym,tak abysmy zbudowali Jerycho Różańcowe otoczyli Elę i ŚP Heńka modlitwą
Szczegoly u łączników lub u mnie pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
pozdrawiam Basia gr 6"Jozue zdobył Jerycho bronią uwielbienia. Siedem dni z rzędu wojsko okrążało mury Jerycha grając i śpiewając Bogu! Stąd wywodzi się modlitwa zwycięstwa zwaną „modlitwą Jerycha”. Gdy jesteś w trudnej sytuacji to przez siedem dni znajdź czas na wielbienie Boga, a Bóg pokaże ci swoją moc. Jerycho modlitewne jest formą odwołującą się do wydarzenia w Starym Testamencie, gdzie kamienne mury Jerycha runęły po tygodniu na wskutek trąb wojsk pod wodzą Jozuego. Gdy Jozue, następca Mojżesza wprowadzał naród wybrany, wyzwolony z niewoli egipskiej do Ziemi Obiecanej, mieszkańcy Jerycha nie byli przychylni przybyszom. Izraelczycy szturmem musieli zdobywać miasto obwarowane potężnymi kamiennymi murami. Nie mogąc sprostać zadaniu tradycyjnym orężem, dowódca armii oblężniczej nakazał wojsku przemarsz wzdłuż murów obronnych przy głośnych dźwiękach trąb. Od huku trąb mury popękały i runęły, miasto zostało zdobyte."
Ostatnio zmieniany: 2018/01/13 11:34 przez Basia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.