Duszpasterze Grup rejonowych

  

Ks. WOJCIECH KAMCZYK - Opiekun Rejonu Katowickiego

Święcenia kapłańskie przyjął w 2004 r.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strona Ks. TOMASZ KORYCIORZ - Opiekun Rejonu Chorzowskiego

Święcenia kapłańskie przyjął w 2005 r.

Rezydent w parafii pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Rudzie Śląskiej - Goduli, kapelan w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej. Duszpasterz osób, które z powodu biedy i różnorakiej nędzy oddaliły się od Kościoła. Współtwórca programu „Światło w familoku”.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strona Ks. TOMASZ KUSZ - Opiekun Rejonu Tyskiego

Święcenia kapłańskie przyjął w 1998 r.

Proboszcz parafii św. Józefa Robotnika w Katowicach - Józefowcu. Biblista i jednocześnie popularyzator Pisma Świętego min. w Radio eM. Miłośnik Ziemi Świętej i wszelkiego rodzaju pielgrzymek, podczas których nie rozstaje się z aparatem fotograficznym. Wszystkie wydarzenia uwiecznia na zdjęciach.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.telefon: 604 484 833

 

Strona Ks. JAN ABRAHAMOWICZ - Opiekun Rejonu Krakowskiego

Święcenia kapłańskie przyjął w 1982 r.

Proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Krakowie. Duszpasterz diecezjalny osób żyjących w niesakramentalnych związkach małżeńskich, grupy „Nadzieja” dla osób opuszczonych przez współmałżonka, samotnych po rozwodzie i w separacji, asystent kościelny „Niedzieli Małopolskiej”. Kocha Pana Boga, ludzi, góry i przyrodę.

 

 

 

Strona Ks. KAMIL ROŻNOWSKI – Opiekun Rejonu Warszawskiego

Święcenia kapłańskie przyjął w 2020 r.

Pochodzi z warszawskiego Bródna. Na swój temat żartuje, parafrazując słowa z Ewangelii: Co może być dobrego z Bródna....? Grupę 33 poznał w 2012 roku, kiedy ks. Tadeusz zakładał ją w Warszawie. Jako słowa do obrazka prymicyjnego wybrał swoje ulubione: „Niech wasza mowa będzie tak-tak, nie-nie, a co nadto jest, od złego pochodzi". Interesuje go przede wszystkim Pan Bóg i to, co z Nim związane. Uwielbia teologię katolicką, a poza tym szeroko rozumiane piękno. Jest organistą i kocha muzykę przede wszystkim organową, poważną i... uwaga... elektroniczną. Fascynują go podróże i co roku stara się zwiedzić kolejny kawałek świata. Lubi języki obce i językoznawstwo.

Strona Ks. prałat STANISŁAW PASZKOWSKI – Opiekun Rejonu Wrocławskiego

Święcenia kapłańskie przyjął w 1972 r.

Jako kleryk wcielony do specjalnej jednostki wojskowej w Bartoszycach, gdzie służył razem z bł. ks. Jerzym Popiełuszką. Po czterech latach wikariatu w Oleśnicy ukończył studia specjalistyczne w Instytucie Studiów nad Rodziną w Łomiankach. Przez ponad czterdzieści lat pełnił posługę archidiecezjalnego duszpasterza rodzin. Od 2022 r. diecezjalny duszpasterz osób stanu wolnego - Grupy 33 w archidiecezji wrocławskiej.