Bajkowy Sylwester z „4”

W dniach od 30.12.2023 r. do 01.01.2024 r. członkowie Grupy 33 spędzili magiczny czas w Ośrodku Formacji i Spotkań im. św. Jadwigi Śląskiej w malowniczej Brennej na zabawie sylwestrowo-noworocznej.

Poznawanie siebie i Śląska

W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, końcówkę listopada (25 listopad) zwieńczył Odpust Grupy 33. To bardzo ważne dla naszej Grupy wydarzenie zgromadziło wielu jej członków: obecnych, byłych oraz sympatyków.

Skupieni na różańcu

Przepięknie położony Pocysterski Zespół Klasztorno-Pałacowy w Rudach to miejsce, w którym odbyły się tegoroczne dni skupienia naszego duszpasterstwa pod hasłem „Różaniec jako modlitwa medytacyjna Kościoła”.

Zembrzyce 2023

W dniach 11-15 sierpnia 2023 spotkaliśmy się po raz kolejny w Ośrodku Rekolekcyjnym Totus Tuus w Zembrzycach

Kokoszyce 2023

Jak co roku w długi weekend czerwcowy w Domu Rekolekcyjnym Archidiecezji Katowickiej w Kokoszycach odbyły się warsztaty formacyjne dla osób odpowiedzialnych za poszczególne rejony, jak również tych, którzy są z nami dłużej i wiążą swoją przyszłość z naszym duszpasterstwem.

Adoracja żłóbka przed Najświętszym Sakramentem

W dniu 12 stycznia zgromadziliśmy się w kaplicy przy kościele mariackim w Katowicach na comiesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, aby tym razem wrócić w naszych rozważaniach do tajemnicy Bożego Narodzenia.