Majowy weekend z Jezusem

W dniach 27.04-1.05.2018 r. w Wiśle Nowej Osadzie odbyły się rekolekcje ewangelizacyjne dla osób stanu wolnego.

"By lepiej służyć Bogu i ludziom"

W dniach od 31 maja do 3 czerwca w Domu Rekolekcyjnym Archidiecezji Katowickiej w Kokoszycach odbyły się warsztaty formacyjne dla członków Grupy 33

Majówka 2018

Rejon Żorski już po raz kolejny zorganizował Majówkę Grupy 33. W tym roku do Ośrodka Caritas w Ustroniu - Nierodzimiu przybyło nas około 60 osób. Tradycyjnie rozpoczęliśmy Mszą Św. którą ofiarowaliśmy w intencji naszych drogich mam.

Rejon Żorski już po raz kolejny zorganizował Majówkę Grupy 33. W tym roku do Ośrodka Caritas w Ustroniu - Nierodzimiu przybyło nas około 60 osób. Tradycyjnie rozpoczęliśmy Mszą Św. którą ofiarowaliśmy w intencji naszych drogich mam. Był to także dzień imienin Leszka z Rejonu Katowickiego.Podczas homilii Ksiądz Tadeusz zachęcił nas by starać się spotkać Jezusa w każdym człowieku. O nagłośnienie w czasie Msza Świętej a także muzykę w tle postarał się Arek z Rejonu Żorskiego :).Tuż po Eucharystii i po przypomnieniu sobie imion, żwawym krokiem ruszyliśmy w kierunku szlaku :). Ku Równicy prowadził nas szlak czerwony, ale wracaliśmy już wpatrzeni w inny kolor - żółty.

2018 Zory majowka2m  2018 Zory majowka3m

Pogoda okazała się wyjatkowo sprzyjająca, lepszej nie mogliśmy sobie wymarzyć. Pan Bóg obdarowuje :). W czasie górskiej wędrówki jest okazja ku temu by się zapoznać i pobyć razem. 

2018 Zory majowka4m  2018 Zory majowka5m  2018 Zory majowka7m

Cali i zdrowi :) wróciliśmy do Ośrodka Caritas na tradycyjną jajecznicę i wspólne rozmowy.  Kto miał ochotę mógł zagrać w siatkówkę. 

2018 Zory majowka10m

Dziękujemy Gospodarzom Ośrodka, a w szczególności Ani za ciepłe przyjęcie i ..do zobaczenia za rok! :)

Dorota

IX Piesza Pielgrzymka Grupy 33 na Jasną Górę

REJON KATOWICKI zaprasza na

 IX Pieszą Pielgrzymkę Grupy 33 na Jasną Górę
w dniach od 7 do 11 sierpnia 2018 roku

Idziemy Jurą Krakowsko-Częstochowską przez Kroczyce, Siedlec Janowski i Olsztyn, by pokłonić się Naszej Matce, Królowej Polski!

Koszt pielgrzymki wynosi 250 zł.

Zapisy wraz z zaliczką 100 zł u Sylwii Zakrzewskiej i u Kasi Kielar

do 5 czerwca (termin spotkania w krypcie).

Szczegóły już wkrótce.