Zesłanie Ducha Świętego

W Wigilię Zesłania Ducha Świętego zgromadziliśmy się jak co roku na wspólnej modlitwie. Czuwanie rozpoczęliśmy konferencją wprowadzającą. Podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu wzywaliśmy Ducha Świętego, aby jeszcze głębiej zagościł w naszych sercach, wspierał swoimi darami naszą codzienność, umacniał każdego dnia, zbliżał do Boga.

Warsztaty w Kokoszycach 2024

Bóg dał, że jak co roku w weekend święta Bożego Ciała, osoby szczególnie zaangażowane w życie Grupy 33 (m.in. odpowiedzialnie za rejony oraz łącznicy) mogły się spotkać w Kokoszycach.

Pielgrzymujemy do Matki Boskiej Piekarskiej

Od wielu lat członkowie naszej grupy biorą udział w Pielgrzymkach Stanowych do Sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich – mężczyźni tradycyjnie w ostatnią niedzielę maja, a kobiety w niedzielę po 15 sierpnia.

Będę mówił do jej serca

W dniach 1-3 marca 2024 r. odbyły się rekolekcje wielkopostne Grupy 33. Gościło nas malowniczo położone Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku k. Lublińca. Rekolekcje prowadził ks. Wojciech Kamczyk, opiekun rejonu katowickiego. Przyjechały 52 osoby reprezentujące rejony z całej Polski.

Bajkowy Sylwester z „4”

W dniach od 30.12.2023 r. do 01.01.2024 r. członkowie Grupy 33 spędzili magiczny czas w Ośrodku Formacji i Spotkań im. św. Jadwigi Śląskiej w malowniczej Brennej na zabawie sylwestrowo-noworocznej.

Poznawanie siebie i Śląska

W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, końcówkę listopada (25 listopad) zwieńczył Odpust Grupy 33. To bardzo ważne dla naszej Grupy wydarzenie zgromadziło wielu jej członków: obecnych, byłych oraz sympatyków.

Skupieni na różańcu

Przepięknie położony Pocysterski Zespół Klasztorno-Pałacowy w Rudach to miejsce, w którym odbyły się tegoroczne dni skupienia naszego duszpasterstwa pod hasłem „Różaniec jako modlitwa medytacyjna Kościoła”.

Zembrzyce 2023

W dniach 11-15 sierpnia 2023 spotkaliśmy się po raz kolejny w Ośrodku Rekolekcyjnym Totus Tuus w Zembrzycach