Liderzy Świeccy Grupy 33

 

Lider Grupy 33

LUCYNA WAWRZYNEK

Lider Grupy 33

Pierwszy raz na spotkanie „Grupy 33” przyszła w grudniu 2006 roku i od razu wiedziała, że jest to właściwe dla niej miejsce. Od początku związana z rejonem żorskim. Potrafi zainspirować i zmotywować do działania, sama działa z zaangażowaniem, wspiera i służy radą. Jest życzliwa, cierpliwa, opanowana i wytrwała. Potrafi słuchać. W październiku 2019 roku została liderem „Grupy 33”.

e-mail: lider@grupa33.pl

 

 

Zastępca lidera Grupy 33

IWONA WYROŚLAK

Zastępca lidera Grupy 33

W „Grupie 33” od 2010 roku. Funkcję zastępcy lidera przyjęła w 2019 roku. Wcześniej odpowiedzialna za osoby nowe w rejonie tyskim. Dobra, ciepła, wrażliwa, pełna empatii, pomocna. Należy do ludzi, których obowiązki kochają, a Ona mimo lęków podejmuje się ich, bo rozumie, że to Pan Bóg je przed Nią stawia. Miłośniczka książek, gór, tańca i … kierownicy. Zawiłości języka polskiego nie mają przed Nią tajemnic.

e-mail: lider@grupa33.pl

 

 

Odpowiedzialna za Rejon Katowicki

EWA KATOLIK

Odpowiedzialna za Rejon Katowicki

W "Grupie 33" od 2013 roku. Do tej pory zaangażowana w rozwój wspólnoty w Będzinie. W 2019 roku przyjęła funkcję odpowiedzialnej za rejon katowicki. Lubi uczyć się i uczyć innych, a także analizować, planować, organizować, uczestniczyć we wspólnych przedsięwzięciach. Poczciwa, pomocna idealistka, wiecznie w drodze.

e-mail: katowice@grupa33.pl

 

 

Odpowiedzialna za Rejon Chorzowski

PATRYCJA GĘBCZYK

Odpowiedzialna za Rejon Chorzowski

W „Grupie 33” od 2015 r. Odpowiedzialną za rejon została w 2020 r. Zajmuje się też osobami nowymi. Jej pasje to: muzyka, teatr i czytanie książek. Wolny czas lubi spędzać na łonie przyrody - na górskich szlakach lub spacerując. Swoją grą na skrzypcach ubogaca liturgię i adoracje.

e-mail: chorzow@grupa33.pl

 

 

Odpowiedzialna za Rejon Tyski

KATARZYNA PIASECKA

Odpowiedzialna za Rejon Tyski

W „Grupie 33” od 2002 roku. Odpowiedzialną została w 2008 roku. Urodzony szef. Dobry szef: słucha, analizuje, zachęca do działania i sama działa, czuwa nad wszystkim, pomaga. Bez Niej fantastyczne wyjazdy i inne przedsięwzięcia rejonu nie doszłyby do skutku. Nie ideał, ale szczery i przyjazny człowiek. Do tego głębokiej wiary i ufności. Kiedy śpi - nie wie nikt.

e-mail: tychy@grupa33.pl

 

 

Odpowiedzialna za Rejon Żorski

BEATA BIELAT

Odpowiedzialna za Rejon Żorski
e-mail: zory@grupa33.pl

 

 

Odpowiedzialna za Rejon Krakowski

MAGDALENA ADAMCZYK

Odpowiedzialna za Rejon Krakowski

W duszpasterstwie osób stanu wolnego "Grupa 33" od początku jego istnienia w Krakowie, tj. od 12 marca 2013 roku. Funkcję odpowiedzialnej pełni od 2016 roku. Czas wolny chętnie spędza na szlakach turystycznych i pielgrzymich.

e-mail: krakow@grupa33.pl

 

 

Odpowiedzialna za Rejon Wrocławski

MAGDALENA JARZĄBEK

Odpowiedzialna za Rejon Wrocławski

W „Grupie 33” od jesieni 2018 roku, w 2020 roku została odpowiedzialną za rejon, wcześniej zajmowała się osobami nowymi. Serdeczna, pomocna, otwarta na ludzi. Odpowiedzialna i konkretna, ma Boże światło w oczach. Jest cierpliwa, stara się zrozumieć każdego. Nie boi się nowych wyzwań i wytrwale dąży do celu. Lubi chodzić na pielgrzymki, żeglować po jeziorach i poznawać nowe miejsca. W wolnych chwilach czasem szydełkuje.

e-mail: wroclaw@grupa33.pl