Rekolekcje wielkopostne rejonu żorskiego

W dniach od 16 do 18 lutego w  Klasztorze Sióstr Boromeuszek w Jastrzębiu-Zdroju odbyły się  Rekolekcje Wielkopostne rejonu żorskiego.

Rejon żorski na Festiwalu Gospel

10 grudnia rejon żorski Grupy 33 wybrał się, już po raz drugi, na XI MIĘDZYNARODOWY SILESIA GOSPEL FESTIWAL im. Norberta Blachy, który odbył się w Teatrze Ziemi Rybnickiej.

Wycieczka/pielgrzymka rejonu żorskiego

W sobotę 7 października 2017 r. , w Uroczystość Matki Boskiej Różańcowej, wybraliśmy się w ramach rejonu żorskiego na pierwszą wycieczkę autokarową.

Pieniny 2017 - relacja

To już 10 wspólny wyjazd górski osób związanych z Grupą 33.

W tym roku ponownie odwiedziliśmy Krościenko nad Dunajcem - Pieniny, Gorce i Beskid Sądecki. Od kilku lat znowu jeździ z nami Kapłan, co jest naszą ogromną radością. Od zawsze jeżdżą z nami Magda i Andrzej, którzy się w grupie poznali. Byli z nami jako para, jako narzeczeni, jako małżeństwo a teraz dołączyły do nas także ich córki. Za rok wybieramy się w mało znane, a bardzo urocze Góry Opawskie. Nasz wyjazd planujemy w dniach: 13-22 lipca 2018.

Krótka relacja ze spaceru Rejonu Żorskiego

Poniedziałek, 10 lipca 2017, godzina 16.00.

 

Do spacerkowania zaprosiliśmy wszystkich potencjalnie chętnych z Grupy 33 z Rybnika i okolic. Ostatecznie było nas 11 (straszyło nas burzami). Pochodziliśmy po lesie w dzielnicy Maroko, nad stawami Księżok i do Studzionki, gdzie się pomodliliśmy. Potem poszliśmy do prywatnego domu na małe co nieco i dzielenie się Słowem Pana.