Grupa 33 i przyjaciele w Bieszczadach

Po raz dwunasty członkowie i sympatycy Grupy 33 wybrali się wspólnie na górskie szlaki. Tym razem celem wakacyjnego wyjazdu były Bieszczady.  

Grupa 33 w Górach Opawskich

W czasie jedenastego, wspólnego wyjazdu zwiedziliśmy mało znane a bardzo urokliwe Góry Opawskie. Nasze wędrówki jak nigdy obfitowały w przygody. Mimo, iż nie osiągaliśmy niebotycznych wysokości, musieliśmy się wspinać, schodzić po drabinie z przepaści i wpław pokonywać rwące górskie potoki. Było naprawdę sympatycznie i nikt się nie nudził.  

Rejon żorski na Festiwalu Gospel

10 grudnia rejon żorski Grupy 33 wybrał się, już po raz drugi, na XI MIĘDZYNARODOWY SILESIA GOSPEL FESTIWAL im. Norberta Blachy, który odbył się w Teatrze Ziemi Rybnickiej.

Wycieczka/pielgrzymka rejonu żorskiego

W sobotę 7 października 2017 r. , w Uroczystość Matki Boskiej Różańcowej, wybraliśmy się w ramach rejonu żorskiego na pierwszą wycieczkę autokarową.

Pieniny 2017 - relacja

To już 10 wspólny wyjazd górski osób związanych z Grupą 33.

W tym roku ponownie odwiedziliśmy Krościenko nad Dunajcem - Pieniny, Gorce i Beskid Sądecki. Od kilku lat znowu jeździ z nami Kapłan, co jest naszą ogromną radością. Od zawsze jeżdżą z nami Magda i Andrzej, którzy się w grupie poznali. Byli z nami jako para, jako narzeczeni, jako małżeństwo a teraz dołączyły do nas także ich córki. Za rok wybieramy się w mało znane, a bardzo urocze Góry Opawskie. Nasz wyjazd planujemy w dniach: 13-22 lipca 2018.