Czas Wielkiego Postu

W 2 niedzielę Wielkiego Postu spotkaliśmy się w kościele św. Marcina na Ostrowie Tumskim. Mszę św. celebrował Ks. dr hab. Dominik Ostrowski.

Spotkanie ze Słowem Pana we Wrocławiu

Są to spotkania otwarte, odbywają się na ul. Katedralnej 4, w sali nr 7, w godzinach 13:00 - 15:00. Spotkanie to jest dla członków Duszpasterstwa, dla sympatyków i dla tych, którzy chcieliby poznać naszą grupę i wspólnie pochylić się nad Słowem Bożym, porozmawiać itp. Terminy spotkań: 10.02.2024 i 09.03.2024

Spotkanie z kolędą w tle

Za nami kolejne spotkanie wrocławskiej grupy 33. Tym razem miało ono bardzo świąteczny wymiar, nadal mocno bożonarodzeniowy. A my sami, członkowie duszpasterstwa, z dużą starannością przygotowaliśmy klimatyczne spotkanie opłatkowo-noworoczne.

Na pożegnanie lata

W ostatnią sobotę kalendarzowego lata miał swoje spotkanie rejon wrocławski...

Wakacyjna integracja nad Odrą

Wakacje w pełni więc czas na krótką relację z ostatniego lipcowego spotkania. Działo się:) Mieliśmy wspaniałego gościa ks. Tomasza Koryciorza, który przyjechał do nas z Katowic.

Sztuka nawiązywania relacji

Majowe spotkanie za nami:) Tym razem po Mszy św. na nasze spotkanie przybył gość Pani dr Iwona Niedbalska z tematem: "Sztuka nawiązywania relacji".

Wielki Post - czas duchowej przemiany

Lutowe spotkanie rozpoczęliśmy od próby śpiewu poprowadzonej przez Anię. Po długiej przerwie Eucharystię znów celebrował dla nas ks. Stanisław Paszkowski, tym razem wraz z ks. Jarosławem Grabiakiem.

Przedświąteczne spotkanie rejonu wrocławskiego

W czwartą niedzielę Adwentu spotkaliśmy się na wspólnotowej Mszy dziękczynnej sprawowanej za powrót do zdrowia księdza Stanisława oraz za wszystkie dobre rzeczy, które wydarzyły się w naszej grupie w mijającym roku.

Jak dobrze przeżyć Adwent?

Listopadowa Eucharystia sprawowana była w intencji dobrego przeżycia nadchodzącego Adwentu oraz za naszego duszpasterza księdza Stanisława.

Siła modlitwy

Dobrze jest być we wspólnocie w tym pełnym konfliktów świecie - od tych słów ks. Lech Nowak rozpoczął Eucharystię na naszym październikowym spotkaniu.