Co ma we krwi rejon warszawski?

Z pewnością mamy we krwi ducha współpracy i tradycji. W Kościele katolickim można uznać za tradycję wydarzenie, które miało miejsce już trzy razy. Prowadziliśmy po raz trzeci stoisko z lemoniadą w czasie odpustu parafii Zesłania Ducha Świętego na warszawskich Bielanach.

ILEKROĆ NIEDOMAGAM, TYLEKROĆ JESTEM MOCNY

W sobotę 17 lutego odbył się kolejny dzień skupienia Grupy 33 rejonu Warszawy i Mińska Mazowieckiego. Poprowadził go ks. Kamil Rożnowski w kościele pw. Świętego Antoniego z Padwy w Mińsku Mazowieckim.

Gedeon i 30 skupionych

W sobotę 30 września 2023 odbył się dzień skupienia Grupy 33 rejonu Warszawy i Mińska Mazowieckiego. Prowadził je ks. Piotr Wasilewski w kościele Zesłania Ducha Świętego na warszawskich Bielanach. Temat przewodni: Misterium Gedeona.

Konduktorze łaskawy, byle do… Warszawy

W ostatni weekend sierpnia gościliśmy w Warszawie przedstawicieli wielu rejonów Grupy 33. Spacery, wspólne posiłki, zwiedzanie, modlitwa, zabawa, wzruszenia. Zapraszamy ponownie!

Czar wspomnień, spisków i forteli

Na zdjęciu z Warszawy widać część uczestników spotkania z dn. 12 maja 2022. Czy widzicie, jacy są roześmiani? Powodem były zapewne słowa katechezy - przynoszące pokój i rozpogodzenie – oraz humor i zaskoczenie niespodziankami.

Warszawa szybuje z wiatrem

W pamiętną z powodu wichur sobotę 19 lutego zamierzaliśmy wędrować po Lasku Bielańskim w Warszawie i eksplorować brzeg Wisły.

Warszawa (znów) zdobywa Puszczę Kampinoską

Rejon warszawski regularnie przemierza Puszczę Kampinoską. Zimą odkrywamy kolejne szlaki. Zachęcamy do zapoznania się z relacją i do udziału w kolejnych wyprawach.

Rejon Warszawski zasłużył na wizytę Mikołaja

Rejon warszawski z zaskoczeniem przyjął wizytę Mikołaja z workiem pełnym prezentów. Każdy otrzymał prezent a przy tym mógł zabłysnąć anegdotą, zagadką lub dowcipem.

Dołącz do nas na ...

 

Dołącz do nas na Facebooku! Fanpage warszawskiego rejonu Grupy 33 działa. Zapraszamy do "polubienia"