Duszpasterze Grup rejonowych

  

Strona Ks. MARCIN WIERZBICKI - Opiekun Rejonu Katowickiego

Święcenia kapłańskie przyjął w 2003 r.

Prefekt w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym w Katowicach.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strona Ks. TOMASZ KORYCIORZ - Opiekun Rejonu Chorzowskiego

Święcenia kapłańskie przyjął w 2005 r.

Rezydent w parafii pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Rudzie Śląskiej - Goduli, kapelan w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej. Duszpasterz osób, które z powodu biedy i różnorakiej nędzy oddaliły się od Kościoła. Współtwórca programu „Światło w familoku”.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strona Ks. TOMASZ KUSZ - Opiekun Rejonu Tyskiego

Święcenia kapłańskie przyjął w 1998 r.

Biblista i jednocześnie popularyzator Pisma Świętego min. w Radio eM. Kapelan sióstr elżbietanek, kapelan w szpitalu, katecheta, wykładowca. Miłośnik Ziemi Świętej i wszelkiego rodzaju pielgrzymek, podczas których nie rozstaje się z aparatem fotograficznym. Wszystkie wydarzenia uwiecznia na zdjęciach.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.telefon: 604 484 833

 

Strona Ks. JAN ABRAHAMOWICZ - Opiekun Rejonu Krakowskiego

Święcenia kapłańskie przyjął w 1982 r.

Proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Krakowie. Duszpasterz diecezjalny osób żyjących w niesakramentalnych związkach małżeńskich, grupy „Nadzieja” dla osób opuszczonych przez współmałżonka, samotnych po rozwodzie i w separacji, asystent kościelny „Niedzieli Małopolskiej”. Kocha Pana Boga, ludzi, góry i przyrodę.