Grupa 33 podczas spotkania w Zabawie k. Tarnowa

Jako duszpasterstwo powołaniowe jednoczące osoby żyjące w stanie wolnym zapraszamy wszystkich, którzy chcą żyć i pracować dla lepszego świata, a rozeznając wolę Bożą, pragną wcielać ją w życie.

Zapraszamy wszystkie osoby dobrej woli żyjące w stanie wolnym - również poszukujące Boga - do budowania wspólnoty przyjaźni. Jesteśmy otwarci i szukamy kontaktu i współpracy z wszystkimi grupami i ruchami o podobnym charakterze.

Grupa 33 spotyka się w kilku miastach. Terminy spotkań znajdziesz w menu Z życia grupy - Spotkania.

Jeżeli jesteś osobą stanu wolnego oraz:

  • szukasz prawdziwej przyjaźni,
  • chcesz żywo przeżywać swoją wiarę,
  • pragniesz wzrastać duchowo, emocjonalnie i społecznie,
  • doceniasz wagę prawdziwej radości w dobrym towarzystwie,
  • szukasz ludzi, którzy szanują prawdziwe wartości,
  • chcesz wierzyć, ufać, kochać,

Nie czekaj ani chwili dłużej i dołącz do Grupy 33.

„Życie jest piękne i warto je pięknie przeżyć z Jezusem”
hasło „Grupy 33”
Dla Boga:
Jeśli pragniesz pogłębić swoją relację z Panem Bogiem, poczuć się na nowo Dzieckiem Bożym to miejsce jest dla Ciebie! W trakcie spotkań rozważamy słowo Pana dzieląc się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami. Istnieje możliwość uczestnictwa w rekolekcjach, dniach skupienia oraz pielgrzymkach). Zbliżając się do Pana Boga zbliżamy się jednocześnie do siebie nawzajem stając się bardziej wrażliwymi i otwartymi na bliźniego.
Dla innych:
We wspólnocie na pewno znajdziesz ludzi podobnych do siebie. Każdy z nas wnosi do całości coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Są tacy, którzy gdy tylko zaświeci słońce organizują wyjście na górskie szlaki, inni ukulturalniają proponując kino lub teatr. A może spacer lub „ leniwa kawka”- na to też znajdą się chętni. Jeśli nadchodzi trudny czas, czas problemów (w szkole, życiu osobistym czy pracy) to znajdą się ludzie, którzy wyciągną pomocną dłoń, wysłuchają. Dlatego jeśli wokół siebie odczuwasz niedosyt ludzi o podobnych poglądach, pasjach, pomysłach na życie być może w naszej grupie ich odnajdziesz.
Dla siebie:
Poczujesz się akceptowany i kochany przez Pana Boga i ludzi (innych).

Najprostszym sposobem dołączenia do nas jest przyjście na spotkania, które odbywają się w miastach, w kórych jest obecna Grupa 33. Terminy i miejsca spotkań znajdziesz w menu Z życia grupy - Spotkania

Jeżeli Grupa 33 nie jest jeszcze obecna w Twoim mieście skontaktuj się z nami mailowo za pomocą formularza dostępnego w menu Kontakt - Napisz do nas