Marcowe spotkanie na planszy

Pozwalam sobie na cofnięcie się nieco w czasie i podzielenie się z Wami krótką relacją i nadal żywymi wspomnieniami z pewnego marcowego Dnia Pańskiego...

Relacje rodzą się z poznania

Rejon Katowicki oprócz standardowych spotkań comiesięcznych stara się regularnie spotykać również na mniej oficjalnych spotkaniach integracyjnych.

Katowice pomagają

W dniach 8-9 marca 2024 r. rejon katowicki Grupy 33 zaangażował się w wielkopostną zbiórkę żywności.

Tak pomagamy

Rejon Katowicki podtrzymuje tradycję akcji charytatywnej w okresie przedświątecznym. I w tym roku, tak jak od wielu lat, wzięliśmy w dość szerokim składzie udział w zbiórce żywności organizowanej przez świętami przez Caritas na rzecz najbardziej potrzebujących pod hasłem "Tak! Pomagam".

Katowice z kolędą na ustach

17 stycznia Rejon Katowicki zorganizował spotkanie świąteczne w Domu Parafialnym przy Kościele Mariackim w Katowicach. Najpierw uczestniczyliśmy w Adoracji Najświętszego Sakramentu w Kaplicy, potem była Msza Święta, której przewodniczył Ksiądz Wojciech, nasz duszpasterz. A potem…..

Walentynki po chrześcijańsku w Katowicach

14 lutego przypadło spotkanie lutowe Rejonu Katowickiego. W związku z tym wyglądało ono nieco inaczej niż zazwyczaj comiesięczne spotkania.

Akcja "Książka dla więźnia"

W czerwcu ubiegłego roku gościliśmy na spotkaniu online pt. "Więźniów pocieszać" - ks. Rafała Madeja, kapelana m.in. zakładu karnego w Wojkowicach.

Listopadowy weekend na Śląsku

W tym roku przy okazji odpustu Rejon Katowicki zorganizował weekendowy pobyt w Katowicach dla gości z innych rejonów.

Przedświąteczna pomoc

Jak zwykle, przed świętami, Rejon Katowicki zaangażował się w akcję zbiórki żywności dla potrzebujących „Tak. Pomagam”, organizowaną przez Caritas.