Spotkanie integracyjne Rejonu Katowickiego

Jesteśmy po wspaniałym wydarzeniu, jeszcze o charakterze wakacyjnym.

Dostaliśmy – jako rejon katowicki – zaproszenie od ks. Wojciecha Kamczyka, naszego nowego opiekuna rejonowego, na spotkanie integracyjno-zapoznawcze.

Piknik z grillem miał miejsce w sobotę 2 września, w ogrodzie przy kościele w parafii, w której aktualnie ks. Wojtek pracuje. Było świetnie!

2023_KA_grill 2023_KA_grill 2023_KA_grill

Przybyliśmy w liczbie ok. 25 osób, stół zastawiliśmy po królewsku różnymi wspaniałościami. Ks. Wojtek przywitał nas jako gospodarz. Później wszystko działo się spontanicznie: w wolności, na luzie, zgodnie z indywidualnymi chęciami i potrzebami.

2023_KA_grill 2023_KA_grill 2023_KA_grill

Rozmawialiśmy w małych podgrupkach o przeżyciach z wakacji, podróży, rekolekcji. Często do śmiechu, bardzo na wesoło :) Ale również o sprawach naszego życia, czasami trudnych. W międzyczasie piekły się kiełbaski na grillu, jedliśmy i piliśmy.

Kilka osób zagrało w badmintona. Prawie wszyscy, łącznie z księdzem, włączyli się w grę w kręgle fińskie, które przyniósł Rafał. Śmiechu było co nie miara. Ostatni punkt to oczywiście sprzątanie :) Na sam koniec ksiądz pobłogosławił nam na szczęśliwy powrót do domów.

Relację napisała Sabina z gr. 6