Spotkanie przedświąteczne rejonu wrocławskiego

Relacja ze spotkania przedświątecznego we Wrocławiu

"Jeśli Ty, Jezu, tego chcesz i ja tego chcę" - tymi słowami błogosławiona Chiara Luce Badano przyjmowała każde cierpienie. Historią jej pięknego życia rozpoczęliśmy nasze przedświąteczne spotkanie. Film o radosnej, młodej dziewczynie, która odeszła w pełnym zawierzeniu i oddaniu Jezusowi, poruszył nas do głębi. Ile duchowej dojrzałości i pogodzenia się z wolą Boża miała ta uśmiechnięta dziewczyna i jak wielkim jest dla nas wzorem

Po filmie udaliśmy się na Eucharystię, którą ks. Tadeusz pięknie nazwał cudem spotkania.

Na tym nie koniec, bo w drugiej części spotkania wysłuchaliśmy świadectw Marzeny i Sebastiana oraz Michaliny i Rafała - dwóch małżeństw, które poznały się w ramach spotkań wrocławskiej Grupy 33. Dziękujemy im za przybycie i opowieści o początkach ich znajomości. Ich ufność w prowadzenie Boże jest pięknym przykładem dla nas.

Na spotkaniu nie mogło zabraknąć czasu na podzielenie się opłatkiem. Ilość dobrych słów i życzeń z głębi serca, która popłynęła, z pewnością napełniła niejednego z nas nadzieją i radością oraz dziękczynieniem za tak dobre spotkanie. Chwała Panu!

2018 predswiateczne 01 m 2018 predswiateczne 01 m 2018 predswiateczne 01 m 2018 predswiateczne 01 m