Marcowe spotkanie na planszy

Pozwalam sobie na cofnięcie się nieco w czasie i podzielenie się z Wami krótką relacją i nadal żywymi wspomnieniami z pewnego marcowego Dnia Pańskiego...

Otóż na niedzielne popołudnie 10 marca nasza liderka Agnieszka – z racji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzny - zaproponowała nam wspólne spotkanie-świętowanie przy planszówkach.

Dzięki doborowemu towarzystwu ten nieciekawie zapowiadający się dzień - pochmurny, zimny i deszczowy - na szczęście tylko z pozoru tak się prezentował. Przekonali się o tym ci, którzy zdecydowali się opuścić swoje wygodne, ciepłe i przytulne domowe pielesze. Niektórzy dotarli z nieco dalszych zakątków, jak nasz gość specjalny - Paulina z rejonu tyskiego.

Było z klimatem dla każdego - rozrywkowo, a przy tym twórczo i bardzo zabawnie. Ale również przepysznie. A do tego jeszcze rozwojowo i poznawczo.

Gra "Tajniacy", przyniesiona przez naszą pomysłodawczynię i organizatorkę wydarzenia, okazała się dla nas superodkryciem. Jak tylko udało nam się przebrnąć przez instrukcję, zaczęła się naprawdę świetna zabawa.

Inna grupa, pałająca sentymentem do „Eurobiznesu”, oddała się rozgrywce w „Monopoly”. Ile było przy tym emocji, ale też żartów!

Chciałabym bardzo podziękować za wspólną zabawę oraz tak sympatycznie spędzony razem czas. Ogromnie Wam dziękuję i liczę mocno na rychłą powtórkę w jeszcze szerszym gronie Członków naszej Grupy!

Relację napisała Gosia z grupy wstępnej

2024_KA_plansza 2024_KA_plansza 2024_KA_plansza 2024_KA_plansza