BOSKA (R)EWOLUCJA w Brennej

Jak co roku Grupa 33 nawiedziła w Brennej św. Jadwigę Śląską Patronkę Polski i całego Śląska. Tym razem poddaliśmy się rewolucji bądż ewolucji w BOSKIM WYMIARZE. 

 

2018_Dni.Skupienia1big.JPG 2018_Dni.Skupienia4big.JPG

 

Niespodzianka czekała na nas już w piątek,  kiedy to  przed Eucharystią mieliśmy krótkie niezaplanowane spotkanie z ks. Arcybiskupem Wiktorem Skworcem, który w tym czasie też przebywał w Brennej. Jak zawsze przy takim niespodziewanym spotkaniu powiedział do nas kilka ciepłych i cennych słów. Obszerna fotorelacja na stronie: https://www.archidiecezjakatowicka.pl/temat/news/galerie/Spotkanie-z-Grupa-33/10.

Okolica i pogoda sprzyjała jak zawsze w tym miejscu wyciszeniu, przemyśleniom i kontemplacji, a także spacerom i wędrówkom w góry.

2018_Dni.Skupienia2big.JPG

 

I tak pażdziernikowy weekend upłynął nam na modlitwie, pogłębianiu osobistej relacji z Bogiem, porządkach duchowych oraz na budowaniu relacji z drugim człowiekiem i długich, wieczornych rozmowach.

Dzięki otwartości tego miejsca i ludzi tam pracujących nie chce się wyjeżdżać i jednocześnie ciągle chce się wracać w to miejsce.

Jeszcze tylko grupowe zdjęcie

2018_Dni.Skupienia5big.JPG

i podziękowania...

2018_Dni.Skupienia6big.JPG

i do zobaczenia znów.

Dzięki Adamowi i Wisi za zdjęcia.