Wyprawa TRUSKAWKA

Spotkanie pod hasłem TRUSKAWKA wrocławskiej Grupy 33 już za nami. Dzięki uprzejmości wujka naszego wspólnotowego kolegi Sławka, mogliśmy najeść się do woli borówek prosto z krzaka. Oczywiście nie zabrakło też truskawek dla każdego z uczestników wyprawy:)

Jak nam minął ten dzień? Oto krótka relacja.
Tym razem spotkanie odbyło się pod Wrocławiem w Piotrowicach (niedaleko Kątów Wrocławskich). Tam w pięknym kościele p.w. św. Katarzyny ks. Tadeusz odprawił Mszę św, po czym wyruszyliśmy na spacer wśród malowniczych pól - mieszczuchy to doceniają ;) Pogoda dopisała, humory też, a obfite zbiory borówek i truskawkowe kobiałki napełniły nasze serca wdzięcznością, a brzuchy sytością :)
Na tym nie był koniec atrakcji. Po pysznym obiedzie w restauracji w Kątach Wrocławskich udaliśmy się do Krobielowic, gdzie można podziwiać odrestaurowany pałac. Obecnie znajduje się w nim hotel i restauracja. Magda, która jest przewodnikiem po Wrocławiu, przybliżyła nam historię tego miejsca, jak i barwną postać właściciela z minionej epoki. To był ostatni punkt naszej wycieczki. Na przypałacowej zieleni był jeszcze czas na rozmowy i odpoczynek na kocu.

Dziękujemy wszystkim za obecność, a organizatorom za zaangażowanie.

Do zobaczenia na kolejnej wyprawie!

Relację napisała Magdalena

2019 Truskawka 2 M 2019 Truskawka 3 M
2019 Truskawka 4 M 2019 Truskawka 5 M
2019 Truskawka 1 M