Pierwsze spotkanie po wakacjach we Wrocławiu

Pierwsze spotkanie po wakacjach już za nami. Rozpoczęliśmy Mszą św. o 12:30 w kościele Piotra i Pawła na Ostrowie Tumskim. Po czym już tradycyjnie było spotkanie w salce wypełnione ciekawymi rozmowami i dzieleniem w grupach.

Jaka według Ciebie jest różnica między urlopem a niebem? Co dla Ciebie jest sensem życia i jak ludzie w Twoim otoczeniu go postrzegają? Żeby coś miało sens musi mieć swój cel. Wielu ludzi żyje z dnia na dzień, szukają celu tracąc często perspektywę religijną. Jak to jest ze mną, czy pomimo trudności i zagubienia nie tracę właściwej perspektywy? Na ile Bóg i pełnienie jego woli jest sensem mojego życia? Te rozważania pochłonęły nas i wypełniły spotkanie do końca. Czas ten jest niezwykle cenny, bo ubogacamy się wzajemnie i bliżej poznajemy.

Ostatnim punktem spotkania była obiadokolacja w pobliżu wrocławskiego rynku gdzie oprócz pysznego jedzenia ciekawym rozmowom było końca.

Dziękujemy księdzu Tadeuszowi za jego wytrwałość i obecność. Mija już czwarty rok we Wrocławiu, od kiedy pierwszy raz nas odwiedził. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie sali i kościoła, a szczególnie Madzi z talentem muzycznym, która grała nam na gitarze podczas Mszy św.

Do zobaczenia już w październiku!

2019 Wrzesien 1 M 2019 Wrzesien 2 M 2019 Wrzesien 3 M