Sylwester Grupy 33 w Brennej - ralacja

Sylwester Grupy 33 w Brennej - ralacja
Jak co roku Grupa 33 organizowała spotkanie sylwestrowe w Brennej. W tym roku był to sylwester anielski. Dzięki pięknej, śnieżnej pogodzie okolice Brennej były bardzo urokliwe.

Dzień pierwszy

We wtorek 30 grudnia 2014 r. o g.18 uczestniczyliśmy we Mszy świętej na zakończenie roku 2014r. Każdy uczestnik otrzymał kotylion anielski z imieniem. Z niecierpliwością wyczekiwaliśmy Nowego Roku.

Sylwester i Nowy rok

W kolejnym dniu od samego rana były wielkie przygotowania do zabawy i modlitwa tj. adoracja anielska, przygotowanie sali, dmuchanie balonów oraz quiz anielski polegający na wyszukiwaniu słowa anioł w kolędzie. W czasie przerwy poszliśmy szlakiem górskim na spacer. Atmosfera była radosna i wesoła. O godzinie 19:40 były nieszpory i zaraz po nich rozpoczęła się zabawa sylwestrowa.

W czasie zabawy była przerwa na modlitwę tj. g. 21 Apel jasnogórski oraz 23:30 wspólny różaniec oraz błogosławieństwo kapłańskie na Nowy Rok 2015. Następnie przeszliśmy na zewnątrz oglądać fajerwerki i cieszyć się kolejnym Nowym Rokiem. Po kolorowych fajerwerkach wróciliśmy na salę taneczną, gdzie składaliśmy sobie życzenia oraz otrzymaliśmy indywidualne listy od Boga.

Każdy uczestnik zabawy miał zapamiętać jedno zdanie z otrzymanego listu, które go najbardziej poruszyło. Wszyscy stojąc w dwóch szeregach czekaliśmy na osobę, która będzie przechodzić między nami z zamkniętymi oczami. Osoba przechodząca utworzonym "tunelem" mogła usłyszeć od nas to zdanie, które każda i każdy z nas zapamiętał z otrzymanego listu. Zadziwiający był fakt, iż każdy był poruszony tym doświadczeniem Bożej Miłości.

Następnego dnia po obiedzie zaczęliśmy się pakować i wyruszać w podróż do własnych domów.

Relacjonowała Katarzyna z rejonu krakowskiego