Poznajmy się w Poznaniu

Rejon poznański Grupy 33 działa aktywnie już od ponad 8 lat. Aktualnie spotykamy się regularnie co dwa tygodnie w Parafii pw. Św. Stanisława Kostki na poznańskim Winiarach.

Wspólna Eucharystia, śpiew, modlitwa, dzielenie się Słowem Pana, dyskusje na tematy duchowe dodają nam energii na co dzień i ufności, że Bóg aktywnie działa w naszym życiu i nie zostawia nas samych z trudnościami.

Jednak spotkania formacyjne to nie wszystko. By lepiej się poznać i wypełnić samotne przestrzenie, organizujemy wspólne wypady do kina, filharmonii, kawiarni, poznajemy nowe miejsca i napawamy się pięknem otaczającej nas przyrody. Świętujemy wspólnie urodziny, zdane egzaminy, czy inne ważne dla nas wydarzenia. Staliśmy się grupką przyjaciół, która się wspiera i czerpie radość ze spędzania ze sobą wolnego czasu.

Jeśli czujesz, że brak Ci w życiu drugiego człowieka, dołącz do nas :-) Ugościmy Cię, poczęstujemy pyszną herbatą i słodkościami. Ale przede wszystkim wesprzemy Cię dobrym słowem, wysłuchaniem i uśmiechem, bo w końcu chrześcijaństwo to religia radości.

Serdecznie zapraszamy!

2024_PO_PoznajmySieWPoznaniu 2024_PO_PoznajmySieWPoznaniu 2024_PO_PoznajmySieWPoznaniu 2024_PO_PoznajmySieWPoznaniu 2024_PO_PoznajmySieWPoznaniu 2024_PO_PoznajmySieWPoznaniu 2024_PO_PoznajmySieWPoznaniu 2024_PO_PoznajmySieWPoznaniu 2024_PO_PoznajmySieWPoznaniu 2024_PO_PoznajmySieWPoznaniu 2024_PO_PoznajmySieWPoznaniu 2024_PO_PoznajmySieWPoznaniu