Co ma we krwi rejon warszawski?

Z pewnością mamy we krwi ducha współpracy i tradycji. W Kościele katolickim można uznać za tradycję wydarzenie, które miało miejsce już trzy razy. Prowadziliśmy po raz trzeci stoisko z lemoniadą w czasie odpustu parafii Zesłania Ducha Świętego na warszawskich Bielanach.

2023_WA_CoMaWeKrwi

Parafia Zesłania Ducha Świętego w Warszawie co roku przygotowuje się przede wszystkim duchowo do przeżycia swego święta. W tym roku przybyły do nas relikwie św. Andrzeja Boboli i ciekawi prelegenci, którzy mówili o św. Andrzeju. Po kilku dniach nowenny, modlitwy i rozważań parafia świętuje z przytupem niedzielę Zesłania Ducha Świętego. Odbywa się piknik z licznymi atrakcjami dla małych i dużych. Można usiąść przy stoliku i porozmawiać.
Nasza grupa duszpasterska miała swój wkład w parafialny piknik. Prowadziliśmy stoisko z lemoniadą, którą sami pieczołowicie przygotowaliśmy. Zakup produktów, wyrób lemoniady i sprawna obsługa klienta udały nam się przednio. Po odpuście potrafimy wyrabiać lemoniadę „na oko”. Była to okazja do poznania się w działaniu i w poczuciu humoru. Dziękujemy odwiedzającym, wspierającym i kupującym