Wakacyjna integracja nad Odrą

Wakacje w pełni więc czas na krótką relację z ostatniego lipcowego spotkania. Działo się:) Mieliśmy wspaniałego gościa ks. Tomasza Koryciorza, który przyjechał do nas z Katowic.

22 lipca to obecnie święto św. Maria Magdaleny, a w komentarzu do tego święta Antonella Lumini zawarła w „L’Osservatore Romano” ciekawe spostrzeżenie: „Jeśli Maryja, Matka Jezusa, ucieleśnia czystość początku, to Maria Magdalena uosabia trud przemiany, jaki przyjmuje natura ludzka, gdy została dotknięta miłością Bożą”. W Ewangelii czytanej tego dnia, gdy płacze nad pustym grobem, słyszy głos Pana, odwraca się do Niego, jak ks. Tomasz zauważył, odwraca się od śmierci ku życiu. Św. Maria Magdalena jest patronką dobrej zmiany.

Po Mszy św. zebraliśmy się w salce na krótkie spotkanie. Ks Tomasz z niezwykłą energią i radością opowiadał o Grupie 33.

2023_WR_Integracja 2023_WR_Integracja

Niedługo potem zebraliśmy się do samochodów na wypad nad Odrę gdyż tego słonecznego popołudnia w planach był integracyjny grill nad Odrą. Wspaniały czas wypełniony rozmowami, śmiechem, a na końcu rywalizacją sportową. To chyba pierwszy grill naszej grupy, bardzo udany i na pewno nie ostatni:)

Dzięki za liczne przybycie, a osobom włączonym w organizację dziękujemy, że jesteście! Do zobaczenia w sierpniu!

2023_WR_Integracja 2023_WR_Integracja 2023_WR_Integracja 2023_WR_Integracja 2023_WR_Integracja