Drugie spotkanie wakacyjne we Wrocławiu

Idąc za przesłaniem Słowa Pana, na sierpień aby spotykać sie i poznawać, w drugą sobotę sierpnia rejon wroclawski Grupy 33 po raz kolejny wypełnił dolny kościół parafii pw. św Klemensa Dworzaka. Drugie wakacyjne spotkanie za nami:)

W duchu kultury chrześcijańskiej, współdziałając ze sobą, staramy się wzajemnie poznawać i sobie służyć, jednocześnie otwierając się na innych. W ten upalny i piękny dzień niezawodnie przybyła do Wrocławia reprezentacja z Katowic na czele z ks Tadeuszem. Było kilka nowych osób i grono stałych bywalców. Wszystkim serdecznie Bóg zapłać za ten wspólny czas. Szczególne podziękowania dla ks Tadeusza, Romka i Lucjana, za to, że byli z nami, za pokonanie tylu kilometrów w upale; a Lucjanowi - także za posługę ministranta.

Po Mszy św. i spotkaniu w parafialnym ogrodzie udaliśmy się do pobliskiego Centrum Historii Zajezdnia, gdzie część osób wybrała się na zwiedzanie muzeum, a część kontynuowała spotkanie przy kawie i lodach. w Centrum główna wystawa „Wrocław 1945–2016” jest opowieścią o powojennych losach miasta i jego mieszkańców, którzy przybywszy z różnych stron Polski i Kresów od nowa tworzyli społeczną, kulturową i naukową historię miasta.

A na koniec dnia najbardziej wytrwali odwiedzili Tarasy Grabiszyńskie, tak jak ostatnio by posilić się po długim i udanym dniu.

2020_WR_SpotkanieSierpien 2020_WR_SpotkanieSierpien 2020_WR_SpotkanieSierpien
2020_WR_SpotkanieSierpien 2020_WR_SpotkanieSierpien 2020_WR_SpotkanieSierpien

Do zobaczenia we wrześniu!

Relację napisała Magdalena