Październikowej radości bez liku

W trzecią niedzielę października miał swoje spotkanie rejon wrocławski...

Rozpoczęliśmy jak zwykle od najważniejszego spotkania czyli wspólnej Eucharystii.

2023_WR_Pazdziernikowej 2023_WR_Pazdziernikowej

Po uwielbieniu Boga modlitwą i śpiewem był czas na spotkanie w salce. Naszym gościem tym razem było małżenstwo doradców rodzinnych, którzy prowadzą szereg warsztatów i kursów przedmałżeńskich w poradni rodzinnej przy ul. Rydygiera we Wrocławiu. Jednym ze sposobów, którym propagują wiedzę jest również strona internetowa: www.umilowani.pl gdzie poruszają najważniejsze aspekty życia małżeńskiego, które odpowiednio przepracowane dają szansę na zbudowanie szczęśliwego małżeństwa. Na naszym spotkaniu odpowiadali na szereg pytań związanych z budowaniem relacji męsko-damskich, poszukiwaniem męża/żony.

2023_WR_Pazdziernikowej 2023_WR_Pazdziernikowej

Po wizycie naszych gości przyszedł czas na świętowanie z Adrianem i Gosią, naszym świeżo upieczonym małżeństwem, którzy przynieśli pyszny tort. Były rozmowy, dużo śmiechu i masa radości z kolejnej miłości, która zakwitła w ramach naszej grupy :). Młodej Parze jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

2023_WR_Pazdziernikowej 2023_WR_Pazdziernikowej 2023_WR_Pazdziernikowej

Niektórym było jeszcze mało wspólnie spędzonego czasu i udali się razem na obiad do Starego Klasztoru. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że to nie jedyne spotkanie rejonu wrocławskiego w miesiącu. Spotykamy się również na grupie dzielenia, w której rozważamy Słowo Pana z danego miesiąca. Każdy jest mile widziany:). Do zobaczenia w listopadzie!